GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Stekfat 5598767
nr 559 8767
Stekfat
Kina, 17/1800-tal, längd: 37
Kondition: slitage, skador, nagg
måndag 22 december 2008
kl 19:30:07